Dzisiaj (8 listopada 2022 r.) na hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbył się finał dolnośląski w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
O tytuł Mistrza Dolnego Śląska walczyło 8 najlepszych drużyn reprezentujących kolejno strefy: jeleniogórską, wałbrzyską, legnicką oraz wrocławską.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” w 2 grupach czterodrużynowych z czasem gry 2x6 min.
Powiat kamiennogórski w turnieju reprezentowały drużyny ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie oraz Szkoły Podstawowej w Lubawce.
Przesz cały czas trwania turnieju zawodniczkom kibicowała wicestarosta powiatu kamiennogórskiego Małgorzata Krzyszkowska, członek zarządu powiatu kamiennogórskiego Adam Krok oraz dyrektor Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Lubawce Ewa Telega.
Grupa I
SP Imbramowice – SP Krzesów 0 : 2
SP Chobienia – BISC Wrocław 0 : 3
SP Krzeszów – SP Chobienia 3 : 1
BISC Wrocław - SP Imbramowice 2 : 0
SP Krzeszów – BISC Wrocław 1 : 1
SP Imbramowice – SP Chobienia 2 : 3
Grupa II
SP Budziszów Wielki – SP Łozina 0 : 2
SP Lubawka – SP 2 : 1
SP Łozina – SP Lubawka 0 : 0
SP Piława - SP Budziszów Wielki 1 : 1
SP Łozina – Piława Dolna 3 : 1
SP Budziszów Wielki – SP Lubawka 3 : 0
Półfinały
BISC Wrocław - SP Budziszów Wielki 1 :1 w karnych 2 :3
SP Krzeszów- SP Łozina 0 : 3
Finały
Mecz o trzecie miejsce
BISC Wrocław - SP Krzeszów 4 : 0
Mecz o pierwsze miejsce
SP Budziszów Wielki – SP Łozina 1 : 0
Klasyfikacja końcowa
1. SP Budziszów Wielki
2. SP Łozina
3. BISC Wrocław
4. SP Krzeszów
5. SP Lubawka
6. SP Chobienia
7. SP Piława Dolna
8. SP Imbramowice
Organizatorami dzisiejszych zmagań unihokeistek był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubawce oraz SZS „Dolny Śląsk” Wrocław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze