Na boiskach do piłki plażowej przy kamiennogórskim zalewie odbył się finał powiatu kamiennogórskiego w plażowej piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Awans do zawodów strefowych uzyskały dwie najlepsze drużyny. Mecze były rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów do 15 punktów, ewentualny tie-break też do punktów 15.
Wyniki spotkań:
gr 1
SP Lubawka – SP 2 Kam. Góra 0 : 2
SP Lubawka – SP Szarocin 0 : 2
SP Szarocin – SP 2 Kam. Góra 0 : 2
gr 2
SP Pisarzowice – SP Krzeszów 0 : 2
SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów 2 : 0
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 2 : 0
Półfinał:
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 2 : 0
SP 1 Kam. Góra – SP Szarocin 2 : 0
Mecz o V miejsce:
SP Lubawka – SP Pisarzowice 2 : 0
Mecz o III miejsce:
SP Szarocin – SP Krzeszów 2 : 0
Mecz o I miejsce:
SP 1 Kam. Góra – SP 2 Kam. Góra 1 : 2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Szarocin
4. Szkoła Podstawowa Krzeszów
5. Szkoła Podstawowa Lubawka
6. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
Skład SP 1 Kamienna Góra: Hanna Baran, Inez Furmanek, Alicja Andrzejczyk, opiekun – Kornel Łukasik
Skład SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Weronika Suska, opiekun – Daniel Gontko
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze