W Kamienna Góra odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt, w którym rywalizowały cztery najlepsze drużyny szkolne z województwa. Turniej otworzyła Starosta Powiatu kamiennogórskiego, Małgorzata Krzyszkowska.
Wyniki meczów:
Półfinały:
SP 2 Kamienna Góra – SP 105 Świdnica 0:2
SP 97 Wrocław – SP 10 Głogów 2:0
Mecz o 3. miejsce:
SP 2 Kamienna Góra – SP 10 Głogów 0:2
Finał:
SP 105 Świdnica – SP 97 Wrocław 2:1 (po bardzo zaciętym spotkaniu)
Klasyfikacja końcowa:
1. SP 105 Świdnica - najlepsza zawodniczka: Natalia Olichwer
2. SP 97 Wrocław - najlepsza zawodniczka: Nina Zawisza
3. SP 10 Głogów - najlepsza zawodniczka: Oliwia Grzegorzak
4. SP 2 Kamienna Góra - najlepsza zawodniczka: Anastazja Biel
Nagrody wręczyły dyrektor SP 2 Agnieszka Tatko-Fujar oraz dyrektor MOS Katarzyna Bandyk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze