Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – siatkówka dziewcząt – finał wojewódzki

W Kamienna Góra odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt, w którym rywalizowały cztery najlepsze drużyny szkolne z województwa. Turniej otworzyła Starosta Powiatu kamiennogórskiego, Małgorzata Krzyszkowska.

Wyniki meczów:

Półfinały: 
SP 2 Kamienna Góra – SP 105 Świdnica 0:2 
SP 97 Wrocław – SP 10 Głogów 2:0 

Mecz o 3. miejsce: 
SP 2 Kamienna Góra – SP 10 Głogów 0:2 

Finał: 
SP 105 Świdnica – SP 97 Wrocław 2:1 (po bardzo zaciętym spotkaniu) 

Klasyfikacja końcowa:
1.    SP 105 Świdnica - najlepsza zawodniczka: Natalia Olichwer 
2.    SP 97 Wrocław - najlepsza zawodniczka: Nina Zawisza 
3.    SP 10 Głogów - najlepsza zawodniczka: Oliwia Grzegorzak 
4.    SP 2 Kamienna Góra - najlepsza zawodniczka: Anastazja Biel 
Nagrody wręczyły dyrektor SP 2 Agnieszka Tatko-Fujar oraz dyrektor MOS Katarzyna Bandyk.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama