W dniu 11 marca 2026 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów do 25, ewentualny tie-break do punktów 15.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Półfinały:
SP 2 Kamienna Góra – SP 4 Bolesławiec 2:0
SP Janowice Wielkie – SP Sulików 2:0
Mecz o 3 miejsce:
SP 4 Bolesławiec – SP Sulików 2:0
Finał:
SP 2 Kamienna Góra – SP Janowice Wielkie 2:0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
2. Szkoła Podstawowa w Janowicach Wielkich
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
4. Szkoła Podstawowa w Sulikowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu 2026 r. Miejsce do ustalenia.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Bandyk Laura, Biel Anastazja, Bogdziewicz Maria, Dzierzbińska Eliza, Górecka Maja, Juszczak Gabriela, Karpowicz Małgorzata, Mrówka Liwia, Obrzud Liwia, Oleksy Julia, Sergiel Blanka, Sikora Milena, Suska Weronika, opiekun – Daniel Gontko
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze