Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka siatkowa dziewcząt - finał strefy

W dniu 11 marca 2026 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  

Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów do 25, ewentualny tie-break do punktów 15.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Półfinały:
SP 2 Kamienna Góra – SP 4 Bolesławiec 2:0
SP Janowice Wielkie – SP Sulików 2:0

Mecz o 3 miejsce:
SP 4 Bolesławiec – SP Sulików 2:0

Finał:
SP 2 Kamienna Góra – SP Janowice Wielkie 2:0

Reklama

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
2. Szkoła Podstawowa w Janowicach Wielkich
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
4. Szkoła Podstawowa w Sulikowie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu 2026 r. Miejsce do ustalenia.

Skład SP 2 Kamienna Góra: Bandyk Laura, Biel Anastazja, Bogdziewicz Maria, Dzierzbińska Eliza, Górecka Maja, Juszczak Gabriela, Karpowicz Małgorzata, Mrówka Liwia, Obrzud Liwia, Oleksy Julia, Sergiel Blanka, Sikora Milena, Suska Weronika, opiekun – Daniel Gontko
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze Aktualizacja: 12/03/2026 12:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama