Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa dziewcząt – półfinał strefy

We wtorek, 3 marca, na Hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:

- SP nr 2 Kamienna Góra
- SP Janowice Wielkie
- SP nr 1 w Gryfowie Śląskim
- SP nr 15 w Jeleniej Górze

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 21 pkt. 

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP Janowice Wlk. – SP 2 Kam. Góra 1 : 2 
SP 1 Gryfów Śl.  – SP Janowice Wlk. 0 : 2 
SP 2 Kam. – SP 1 Gryfów Śl. 2 : 0 
SP 15 Jel. Góra – SP 2 Kam. Góra 0 : 2 
SP 15 Jel. Góra – SP Janowice Wlk. 0 : 2
SP 15 Jel Góra – SP Gryfów Śl. 0 : 2 

Reklama

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Gryfów Śląski
4. Szkoła Podstawowa nr 15 Jelenia Góra

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie uzyskały awans do Finału Zawodów Strefowych. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się w Kamiennej Górze

Skład Szkoła Podstawowa 2  Kamienna Góra: Bandyk Laura, Biel Anastazja, Bogdziewicz Maria, Dzierzbińska Eliza, Górecka Maja, Jach Julia, Juszczak Gabriela, Karpowicz Małgorzata, Mrówka Liwia, Obrzud Liwia, Oleksy Julia, Sergiel Blanka, Suska Weronika, opiekun- Daniel Gontko
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama