We wtorek, 3 marca, na Hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:
- SP nr 2 Kamienna Góra
- SP Janowice Wielkie
- SP nr 1 w Gryfowie Śląskim
- SP nr 15 w Jeleniej Górze
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 21 pkt.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Janowice Wlk. – SP 2 Kam. Góra 1 : 2
SP 1 Gryfów Śl. – SP Janowice Wlk. 0 : 2
SP 2 Kam. – SP 1 Gryfów Śl. 2 : 0
SP 15 Jel. Góra – SP 2 Kam. Góra 0 : 2
SP 15 Jel. Góra – SP Janowice Wlk. 0 : 2
SP 15 Jel Góra – SP Gryfów Śl. 0 : 2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Gryfów Śląski
4. Szkoła Podstawowa nr 15 Jelenia Góra
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie uzyskały awans do Finału Zawodów Strefowych. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się w Kamiennej Górze
Skład Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra: Bandyk Laura, Biel Anastazja, Bogdziewicz Maria, Dzierzbińska Eliza, Górecka Maja, Jach Julia, Juszczak Gabriela, Karpowicz Małgorzata, Mrówka Liwia, Obrzud Liwia, Oleksy Julia, Sergiel Blanka, Suska Weronika, opiekun- Daniel Gontko
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze