Wczoraj w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody powiatowe w koszykówce chłopców w ramach Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje czterech szkół:
Wyniki:
Klasyfikacja końcowa
Zwycięzcy uzyskali prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Mateusz Bogdziewicz, Kacper Darłak, Filip Gotowt, Kuba Kołodziej, Krzysztof Mikielewicz, Marcel Mitro, Filip Papierz, Mikołaj Sobierajski, Krystian Steczko, Aleks Wojtkiewicz, opiekun – Marcin Trela
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze