Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – koszykówka dziewcząt – zawody powiatowe

W sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt w ramach Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje czterech szkół.

Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Każdy mecz trwał 4 x 5 minut.

Wyniki spotkań:

  • SP 1 Kam. Góra  – SP Lubawka 10 : 4
  • SP 2 Kam. Góra – SP Pisarzowice 34 : 0
  • SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam. Góra 44 : 6
  • SP Lubawka – SP Pisarzowice 6 : 0
  • SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 42 : 2
  • SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 14 : 8

Klasyfikacja końcowa

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
  3. Szkoła Podstawowa Lubawka
  4. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

Mistrzynie powiatu mają prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.

Skład SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Emilia Borowska, Maja Górecka, Hanna Cebula, Gabriela Juszczak, Lena Majerska, Blanka Sergiel, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Lena Ziętara opiekun – Adam Nowak 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama