W sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt w ramach Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje czterech szkół.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Każdy mecz trwał 4 x 5 minut.
Wyniki spotkań:
Klasyfikacja końcowa
Mistrzynie powiatu mają prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Emilia Borowska, Maja Górecka, Hanna Cebula, Gabriela Juszczak, Lena Majerska, Blanka Sergiel, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Lena Ziętara opiekun – Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze