Wczoraj na hali sportowej w Lubawce rozegrany został finał wojewódzki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju kategorii chłopców. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje siedmiu szkół. Mecze toczyły się w dwóch grupach. Z grup po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. Zwycięzcy półfinałów zagrali o miejsce pierwsze, natomiast przegrani o miejsce trzecie. W każdym meczu na boisku występowało po czterech zawodników w polu oraz bramkarz.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Gr. 1
IPS Wrocław – SP Lubawka 0:1
SP Chobienia – SP Piława Dolna 1:1
SP Lubawka – SP Chobienia 0:1
SP Piława Dolna – IPS Wrocław 0:2
SP Lubawka – SP Piława Dolna 1:1
IPS Wrocław – SP Chobienia 1:1
Gr. 2
SP Dobroszyce – SP 1 Kam. Góra 0:0
SP Budziszów Wielki – SP 1 Kam. Góra 1:1
SP Budziszów Wielki – SP Dobroszyce 3:0
Mecz o V miejsce:
IPS Wrocław - SP Dobroszyce 1:1 karne 3:1
Półfinały:
SP Chobienia – SP 1 Kam. Góra 1:0
SP Budziszów Wielki – SP Lubawka 4:0
Mecz o III miejsce:
SP 1 Kam. Góra – SP Lubawka 3:1
Mecz o I miejsce:
SP Budziszów Wielki – SP Chobienia 4:0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki
2. Szkoła Podstawowa Chobienia
3. Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra
4. Szkoła Podstawowa Lubawka
5. IPS Wrocław
6.Szkoła Podstawowa Dobroszyce
7. Szkoła Podstawowa Piława Dolna
Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląski – Wrocław, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze oraz Szkoła Podstawowa z Lubawki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze