Wczoraj na hali sportowej w Lubawce rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju w kategorii dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje siedmiu szkół. W turnieju grały systemem każdy z każdym, mecze trwały po 8 minut. W każdym meczu na boisku występowały po cztery zawodniczki w polu oraz bramkarka.
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Chocianów – SP Budziszów 1:1
SP Łozina – SP Lubawka 1:0
BISC Wrocław – SP Podgórzyn 2:1
SP Budziszów – SP Łozina 2:0
SP Lubawka – BISC Wrocław 0:0
SP Podgórzyn – SP Chocianów 1:0
SP Łozina – BISC Wrocław 1:1
SP Podgórzyn – SP Budziszów 0:1
SP Chocianów – SP Lubawka 1:2
BISC Wrocław – SP Budziszów 2:3
SP Łozina – SP Chocianów 1:0
SP Lubawka – SP Podgórzyn 2:1
SP Chocianów – BISC Wrocław 0:2
SP Budziszów – SP Lubawka 0:0
SP Podgórzyn – SP Łozina 0:5
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki
2. Szkoła Podstawowa Łozina
3. Szkoła Podstawowa BISC Wrocław
4. Szkoła Podstawowa Lubawka
5. Szkoła Podstawowa Podgórzyn
6.Szkoła Podstawowa Chocianów
Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Milena Burghardt, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Emilia Kwiatkowska, Laura Maik, Julia Marciniak, Lena Rysz, Laura Wąsowska, opiekun – Waldemar Domitrz
Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląski – Wrocław, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze oraz Szkoła Podstawowa z Lubawki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze