Na hali sportowej przy szkole w Lubawce rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców.
Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół. W turnieju grał każdy z każdym, a każdy mecz trwał 2 x 8 min. W każdym meczu na boisku w każdej drużynie występowało czterech zawodników w polu oraz bramkarz.
Mistrzami strefy zostali reprezentanci szkoły w Lubawce. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów wojewódzkich.
Kolejność końcowa:
Wyniki poszczególnych spotkań chłopców:
Skład SP Lubawka: Olaf Antoniewski, Szymon Kuk, Miłosz Kurzeja, Michał Lech, Wojtek Lech, Roman Nykolaichuk, Filip Szajnowski, Tomasz Wierciński, Igor Wincza, opiekun – Artur Bodzek
Skład SP 1 Kamienna Góra: Olaf Bieńkowski, Marcel Gniadek, Tomasz Kaczmarczyk, Wojciech Malich, Filip Murawski, Grzegorz Ruchała, Kacper Sucheta, Dominik Szampera, Eryk Wiśniewski, Aleksander Wojtkiewicz, opiekun – Kornel Łukasik
Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze