Na hali sportowej przy szkole w Lubawce rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół. W turnieju grał każdy z każdym, a każdy mecz trwał 2 x 8 min.
W każdym meczu na boisku grały cztery zawodniczki w polu oraz bramkarka. Mistrzyniami strefy zostały zawodniczki Szkoły Podstawowej w Lubawce. Drugie miejsce zajęła reprezentacja podstawówki w Podgórzynie. Obie drużyny mają prawo gry w zawodach wojewódzkich.
Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Milena Burghardt, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Aleksandra Kalińska, Maja Lamek, Laura Maik, Lena Rysz, Laura Wąsowska, opiekun – Waldemar Domitrz
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa Podgórzyn
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Podgórzyn 2:4
SP Krzeszów – SP Podgórzyn 2:0
SP Krzeszów – SP Lubawka 1:3
Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze