Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – unihokej dziewcząt – finał strefy

Na hali sportowej przy szkole w Lubawce rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół. W turnieju grał każdy z każdym, a każdy mecz trwał 2 x 8 min. 

W każdym meczu na boisku grały cztery zawodniczki w polu oraz bramkarka. Mistrzyniami strefy zostały zawodniczki Szkoły Podstawowej w Lubawce. Drugie miejsce zajęła reprezentacja podstawówki w Podgórzynie. Obie drużyny mają prawo gry w zawodach wojewódzkich.

Reklama

Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Milena Burghardt, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Aleksandra Kalińska, Maja Lamek, Laura Maik, Lena Rysz, Laura Wąsowska, opiekun – Waldemar Domitrz

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa  Lubawka
2. Szkoła Podstawowa Podgórzyn
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Podgórzyn            2:4
SP Krzeszów – SP Podgórzyn            2:0
SP Krzeszów  – SP Lubawka                1:3

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki.

Reklama


 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama