Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka nożna chłopców – finał powiatowy

Na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

W zawodach udział wzięły reprezentacje pięciu szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 8 min. 

Mistrzem powiatu został reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, która wywalczyła również prawo  reprezentowania powiatu na finale strefy jeleniogórskiej.

Skład SP 1: Olaf Bieńkowski, Igor Burczyński, Tomasz Kaczmarczyk, Oktawian Roob, Dominik Szampera, Aleksander Wojtkiewicz, opiekun – Piotr Cukier

Reklama

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
3.Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa Ptaszków
5.Szkoła Podstawowa Szarocin

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP Pisarzowice – SP Ptaszków 9 : 1
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 0 : 6
SP Ptaszków – SP Szarocin 1 : 1
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice  3 : 1
SP 1 Kam. Góra – SP Szarocin 10 : 0
SP 1 Kam. Góra – SP Ptaszków 10 : 0
SP Krzeszów – SP Ptaszków 3 : 0
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 1 : 1
SP Krzeszów – SP Szarocin 6 : 0
SP Pisarzowice – SP Szarocin   9 : 0

Reklama

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, natomiast współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama