Na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach udział wzięły reprezentacje pięciu szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 8 min.
Mistrzem powiatu został reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, która wywalczyła również prawo reprezentowania powiatu na finale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 1: Olaf Bieńkowski, Igor Burczyński, Tomasz Kaczmarczyk, Oktawian Roob, Dominik Szampera, Aleksander Wojtkiewicz, opiekun – Piotr Cukier
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
3.Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa Ptaszków
5.Szkoła Podstawowa Szarocin
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Pisarzowice – SP Ptaszków 9 : 1
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 0 : 6
SP Ptaszków – SP Szarocin 1 : 1
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 3 : 1
SP 1 Kam. Góra – SP Szarocin 10 : 0
SP 1 Kam. Góra – SP Ptaszków 10 : 0
SP Krzeszów – SP Ptaszków 3 : 0
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 1 : 1
SP Krzeszów – SP Szarocin 6 : 0
SP Pisarzowice – SP Szarocin 9 : 0
Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, natomiast współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze