Na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 12 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, natomiast współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.
Turniej wygrała reprezentacja szkoły z Lubawki. Mistrzynie powiatu mają prawo gry w zawodach strefowych.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Krzeszów – SP Lubawka 1 : 9 (0 :5)
SP Pisarzowice – SP Szarocin 6 : 4 (3 : 1)
SP Lubawka – SP Szarocin 9 : 0 (5 : 0)
SP Pisarzowice – SP Krzeszów 2 : 3 (1 :1)
SP Lubawka – SP Pisarzowice 6 : 0 (3 : 0)
SP Krzeszów – SP Szarocin 5 : 1 (2 : 0)
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
4. Szkoła Podstawowa Szarocin
Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Oliwia Chałupa, Aleksandra Kalińska, Emilia Kwiatkowska, Maja Lamek, Laura Maik, Gabriela Orzechowska, Lena Rysz, Laura Wąsowska, opiekun - Waldemar Domitrz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze