Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna dziewcząt - finał powiatowy

Na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 12 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, natomiast współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.

Turniej wygrała reprezentacja szkoły z Lubawki. Mistrzynie powiatu mają prawo gry w zawodach strefowych.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP Krzeszów – SP Lubawka            1 : 9    (0 :5)
SP Pisarzowice – SP Szarocin        6 : 4    (3 : 1)    
SP Lubawka – SP Szarocin            9 : 0    (5 : 0)
SP Pisarzowice – SP Krzeszów        2 : 3    (1 :1)
SP Lubawka – SP Pisarzowice        6 : 0    (3 : 0)
SP Krzeszów – SP Szarocin            5 : 1    (2 : 0)

Kolejność końcowa:

1.    Szkoła Podstawowa Lubawka
2.    Szkoła Podstawowa Krzeszów 
3.    Szkoła Podstawowa Pisarzowice
4.    Szkoła Podstawowa Szarocin

Reklama

Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Oliwia Chałupa, Aleksandra Kalińska, Emilia Kwiatkowska, Maja Lamek, Laura Maik, Gabriela Orzechowska, Lena Rysz, Laura Wąsowska,  opiekun - Waldemar Domitrz

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama