Wczoraj (4 czerwca) roku na boiskach do piłki plażowej przy kamiennogórskim zalewie rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w plażowej piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Mecze były rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów do 15 punktów, ewentualny tie-break też do punktów 15.
W zawodach uczestniczyły reprezentacje sześciu szkół.
Wyniki spotkań:
gr 1
SP Karpacz – SP 3 Jel. Góra 2 : 1
SP 3 Jel. Góra – SP 1 Kam. Góra 1 : 2
SP Karpacz– SP 1 Kam. Góra 2 : 0
gr 2
SP Krzeszów – SP Raciborowice 1 : 2
SP Raciborowice – SP Biedrzychowice 2 : 0
SP Krzeszów – SP Biedrzychowice 2 : 0
Półfinał:
SP 1 Kam. Góra – SP Raciborowice 2 : 0
SP Karpacz – SP Krzeszów 2 : 1
Mecz o V miejsce:
SP 3 Jel. Góra – SP Biedrzychowice 2 : 0
Mecz o III miejsce:
SP Raciborowice – SP Krzeszów 2 : 1
Mecz o I miejsce:
SP 1 Kam. Góra – SP Karpacz 0 : 2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Karpacz
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Raciborowice Dolne
4. Szkoła Podstawowa Krzeszów
5. Szkoła Podstawowa nr 3 Jelenia Góra
6. Szkoła Podstawowa Biedrzychowice
Skład SP 1 Kamienna Góra: Tomasz Kaczmarczyk, Łukasz Olszak, Marcel Pietrzykowski, opiekun – Łukasz Przysło
Skład SP Krzeszów: Tomasz Koszkul, Tobiasz Majewski, Marcel Paździor, opiekun – Paweł Szwaja
Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały dwie najlepsze drużyny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze