Wczoraj na boiskach do piłki plażowej przy kamiennogórskim zalewie rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w plażowej piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Mecze były rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów do 15 punktów, ewentualny tie-break też do punktów 15.
W zawodach uczestniczyły reprezentacje pięciu szkół.
gr 1
SP 2 Pieńsk – SP 2 Kam. Góra 2 : 0
SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam. Góra 0 : 2
SP 2 Pieńsk – SP 1 Kam. Góra 0 : 2
gr 2
SP Janowice – SP 4 Bolesławiec 2 : 0
SP 4 Bolesławiec – SP 4 Lubań 2 : 0
SP 4 Lubań – SP Janowice 0 : 2
Półfinały:
SP 1 Kam. Góra – SP 4 Bolesławiec 2 : 0
SP Pieńsk 2 – SP Janowice Wlk. 1 : 2
Mecz o V miejsce:
SP 2 Kam. Góra – SP 4 Lubań 2 : 0
Mecz o III miejsce:
SP 4 Bolesławiec – SP 2 Pieńsk 0 : 2
Mecz o I miejsce:
SP 1 Kam. Góra – SP Janowice Wlk. 2 : 0
Kolejność końcowa:
Skład SP 1 Kamienna Góra: Antonina Olszak, Magdalena Lema, Daria Bijak, Zofia Sawicka, opiekun – Łukasz Przysło
Skład SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Milena Gonera, Weronika Suska, opiekun – Daniel Gontko
Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały dwie najlepsze drużyny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze