Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa chłopców – finał strefy

Na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Mecze rozegrane były systemem do dwóch wygranych setów do 25 punktów. Ewentualny tie-break do 15 punktów.


Półfinały:
SP nr 11 J.G. – PSP Bolesławiec 2 : 1
SP 1 Kamienna Góra – SP Węgliniec 2 : 0     

Mecz o III miejsce:
PSP Bolesławiec - SP Węgliniec 0 : 2  

Mecz o I miejsce
SP nr 11 J.G. – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2      
                

Reklama

Kolejność końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
  2. Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze
  3. Szkoła Podstawowa Węgliniec
  4. Prywatna Szkoła Podstawowa "Oxpress" w Bolesławcu

Mistrzami strefy zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, którzy awansowali do finału wojewódzkiego.

Skład drużyny  SP 1 Kamienna Góra: Olaf Bieńkowski, Ignacy Falkowski, Tomasz Kaczmarczyk, Radosław Łukowski, Filip Murawski, Łukasz Olszak, Antoni Piech, Marcel Pietrzykowski, Jakub Skotarczak, Kornel Wąsiołek, Bartosz Wyszomirski, opiekun – Sławomir Skotarczak

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze Aktualizacja: 20/03/2025 17:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama