Na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Mecze rozegrane były systemem do dwóch wygranych setów do 25 punktów. Ewentualny tie-break do 15 punktów.
Półfinały:
SP nr 11 J.G. – PSP Bolesławiec 2 : 1
SP 1 Kamienna Góra – SP Węgliniec 2 : 0
Mecz o III miejsce:
PSP Bolesławiec - SP Węgliniec 0 : 2
Mecz o I miejsce
SP nr 11 J.G. – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
Kolejność końcowa:
Mistrzami strefy zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, którzy awansowali do finału wojewódzkiego.
Skład drużyny SP 1 Kamienna Góra: Olaf Bieńkowski, Ignacy Falkowski, Tomasz Kaczmarczyk, Radosław Łukowski, Filip Murawski, Łukasz Olszak, Antoni Piech, Marcel Pietrzykowski, Jakub Skotarczak, Kornel Wąsiołek, Bartosz Wyszomirski, opiekun – Sławomir Skotarczak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze