Wczoraj na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Pieńska, Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, Szkoły Podstawowej z Karpacza oraz Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów do 25 punktów, ewentualny tie-break do 15 punktów.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Półfinały:
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Pieńsk 2:0
SP Karpacz – SP 2 Kamienna Góra 2:1
Mecz o 3 miejsce:
SP 2 Kamienna Góra – SP 2 Pieńsk 2:1
Finał:
SP 1 Kamienna Góra – SP Karpacz 2:0
Kolejność końcowa:
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uzyskała awans do zawodów wojewódzkich.
Skład SP 1 Kamienna Góra: Tosia Olszak, Magda Lema, Zosia Sawicka, Daria Bijak, Sonia Misan, Nadia Mikołajczak, Ola Talarczyk, Jula Grabczyk, Oliwia Hładoń, Olivia Klimek, Michalina Czyż, Hania Kunda, Gabrysia Gnyś, Weronika Arendarczyk, Matylda Wróbel - opiekun Łukasz Przysło.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze