Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody toczyły się systemem każdy z każdym. Każdy mecz rozgrywany był w czasie 2 x 12 minut.
Mistrzyniami powiatu zostały zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, które wywalczyły prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Milena Gonera, Emilia Leśniak, Lena Szemiako, Hanna Tobiasz, Laura Wnuk, Lena Ziętara, opiekun – Daniel Gontko
Wyniki spotkań:
SP 1 Kam. Góra – SP 2 Kamienna Góra 2 : 17
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 6 : 13
SP 2 Kam Góra – SP Pisarzowice 23 : 6
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
3. Szkoła Podstawowa Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze