Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa chłopców – finał powiatowy

W piątek (31 stycznia) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 wygranych setów, do 21 pkt. 

Mistrzami powiatu zostali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Drużyna wywalczyła prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej. 

Skład SP 1 Kamienna Góra: Olaf Bieńkowski, Ignacy Falkowski, Tomasz Kaczmarczyk, Radosław Łukowski, Filip Murawski, Łukasz Olszak, Antoni Piech, Marcel Pietrzykowski, Jakub Skotarczak, Kornel Wąsiołek, Bartosz Wyszomirski, opiekun - Sławomir Skotarczak

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP Krzeszów – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 0 : 2    
SP Lubawka – SP 2 Kamienna Góra 0 : 2    
SP Lubawka – SP Krzeszów 0 : 2
SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 2 : 0

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
4. Szkoła Podstawowa Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze Aktualizacja: 03/02/2025 11:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama