W piątek (31 stycznia) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 wygranych setów, do 21 pkt.
Mistrzami powiatu zostali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Drużyna wywalczyła prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 1 Kamienna Góra: Olaf Bieńkowski, Ignacy Falkowski, Tomasz Kaczmarczyk, Radosław Łukowski, Filip Murawski, Łukasz Olszak, Antoni Piech, Marcel Pietrzykowski, Jakub Skotarczak, Kornel Wąsiołek, Bartosz Wyszomirski, opiekun - Sławomir Skotarczak
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Krzeszów – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 0 : 2
SP Lubawka – SP 2 Kamienna Góra 0 : 2
SP Lubawka – SP Krzeszów 0 : 2
SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 2 : 0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
4. Szkoła Podstawowa Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze