Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka siatkowa dziewcząt - finał powiatowy

Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Mistrzyniami powiatu zostały uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. Do półfinałów strefy oprócz mistrzyń awansowała drużyna z drugiego miejsca, czyli reprezentacja kamiennogórskiej „dwójki”.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Lubawka  – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2  ( 7, 8 )
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 0 : 2  ( 11 : 22 )
SP 2 Kamienna Góra – SP Lubawka 2 : 0  ( 5 : 15 )

Reklama

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 kamienna Góra
3. Szkołą Podstawowa Lubawka

Składy:
SP 1 KG: Weronika Arendarczyk, Yasmin Atta, Daria Bijak, Michalina Czyż, Kayla Dahas, Gabriela Gnyś, Julia Grabarczyk, Oliwia Hładoń, Oliwia Klimek, Hanna Kunda, Magdalena Lema, Nadia Mikołajczyk, Sonia Misan, Antonina Olszak, Zofia Sawicka, Aleksandra Talarczyk, opiekun – Łukasz Przysło

SP 2 KG: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Milena Gonera, Maja Górecka, Amelia Steczko, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, opiekun – Daniel Gontko

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama