Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – unihokej chłopców – zawody powiatowe

Na hali sportowej w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców. 

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół. W turnieju grał każdy z każdym, mecz trwał 2 x 8 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki.

W każdym meczu na boisku występowało czterech zawodników w polu oraz bramkarz.

Mistrzem powiatu została szkoła z Lubawki, drugie miejsce zajęła szkoła z Krzeszowa. Obie drużyny mają prawo gry w zawodach strefy jeleniogórskiej.

Reklama

Skład SP Lubawka: Krzysztof Bestling, Oliwier Burczak, Wojtek Galacki, Wiktor Korkuć, Bartłomiej Kostrubiec, Damian Kubryn, Szymon Laskowki, Michał Lech, Igor Wincza, opiekun – Tomasz Jurczak

Wyniki poszczególnych spotkań chłopców:

SP Lubawka – SP Krzeszów 3:1
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 2:0
SP Lubawka – SP Pisarzowice 5:1
SP Pisarzowice – SP Krzeszów 0:6
SP 1 Kam. Góra – SP Lubawka 1:5
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 3:2

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa  Lubawka
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
4. Szkoła Podstawowa Pisarzowice

Reklama


 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama