Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka nożna dziewcząt – finał powiatowy

Na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. 

W zawodach udział wzięły reprezentacje trzech szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 12 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, natomiast współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.

Mistrzyniami powiatu zostały uczennice szkoły w Lubawce. Drużyna wywalczyła prawo reprezentowania powiatu na zawodach strefy jeleniogórskiej.

Skład SP Lubawka: Zuzanna Bogusławska, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Kinga Głód, Aleksandra Kalińska, Maja Lamek, Lena Matusik, Amelia Charęza, opiekun – Danuta Mamak 

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Krzeszów – SP Lubawka 0 : 8
2. SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 0 : 2 
3. SP Krzeszów – SP 2 Kam. Góra 1 : 3

Kolejność końcowa:
1.Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa  nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama