Na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
W zawodach udział wzięły reprezentacje trzech szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 12 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, natomiast współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.
Mistrzyniami powiatu zostały uczennice szkoły w Lubawce. Drużyna wywalczyła prawo reprezentowania powiatu na zawodach strefy jeleniogórskiej.
Skład SP Lubawka: Zuzanna Bogusławska, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Kinga Głód, Aleksandra Kalińska, Maja Lamek, Lena Matusik, Amelia Charęza, opiekun – Danuta Mamak
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Krzeszów – SP Lubawka 0 : 8
2. SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 0 : 2
3. SP Krzeszów – SP 2 Kam. Góra 1 : 3
Kolejność końcowa:
1.Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze