Na Orliku przy ulicy księcia Bolka I w Kamiennej Górze rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
Udział w zawodach wzięły cztery szkoły. Dziewczęta zagrały systemem każdy z każdym. Każdy mecz trwał 2 x 10 min. Podczas spotkania na boisku rywalizowało 5 zawodniczek w polu oraz bramkarz. Do zawodów Wojewódzkich awans uzyskała szkoła, która zajęła pierwsze miejsce.
Zawody wygrała szkoła z Bolesławca. Kamiennogórska „dwójka” zajęła trzecie miejsce.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 2 Kamienna Góra – SP 2 Bolesławiec 2 : 0
SP 2 Bolesławiec - SP Osiek Łużycki 4 : 2
SP 2 Kamienna Góra – SP Osiek Łużycki 1 : 1
SP 2 Lwówek Śląski - SP Osiek Łużycki 2 : 1
SP 2 Kamienna Góra – SP 2 Lwówek Śląski 1 : 2
SP 2 Bolesławiec - SP 2 Lwówek Śląski 2 : 1
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Bolesławiec
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
4.Szkoła Podstawowa Osiek Łużycki
Skład SP 2 Kamienna Góra: Maja Balcerek, Milena Gonera, Hanna Herman, Emilia Leśniak, Laura Obrzud, Laura Wnuk, Lena Szemiako, opiekun – Adam Nowak

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze