Reklama

Finał powiatowy piłki ręcznej chłopców w Pisarzowicach

Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach rozegrany został finał powiatowy w piłce ręcznej w kategorii chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał dwie połowy  po 15 minut. W zawodach wystartowały drużyny trzech szkół.

Zwycięstwo odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, którzy uzyskali prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły w Lubawce, trzecie w Pisarzowicach.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka 18:9 
  • Szkoła Podstawowa Lubawka – Szkoła Podstawowa Pisarzowice 18:10
  • Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Pisarzowice 16:7

Składy:
Szkoła Podstawowa Lubawka: Oliwier Burczak, Oliwier Dumana, Bartosz Błoński, Wiktor Korkuć, Bartłomiej Kostrubiec, Damian Kubryn, Szymon Laskowski, Michał Szajkowski, Jakub Tilgner, Filip Topolski, Luchak Vladi, opiekun – Tomasz Jurczak

Szkoła Podstawowa Pisarzowice: Mikołaj Ciszek, Hubert Dul, Adam Gabryś, Jakub Potrawski, Szymon Skoczeń, Hubert Trela, Witor Winiarski, Ernest Zarzycki, Kacper Zawiłowicz, opiekun – Sebastian Rudny

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra: Adrian Bręśkiewicz, Ksawery Czapla, Maciej Fułat, Antoni Garlicki, Kajetan Kożuch, Kacper Matusik, Antoni Prus, Tomasz Przychocki, Piotr Rędziński, Oliwier Roszkowiak, Artur Sierosławski, Jakub Wieczorek, Seweryn Zioła,  opiekun – Marcin Trela

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: MOS Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama