Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach rozegrany został finał powiatowy w piłce ręcznej w kategorii chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał dwie połowy po 15 minut. W zawodach wystartowały drużyny trzech szkół.
Zwycięstwo odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, którzy uzyskali prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły w Lubawce, trzecie w Pisarzowicach.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Składy:
Szkoła Podstawowa Lubawka: Oliwier Burczak, Oliwier Dumana, Bartosz Błoński, Wiktor Korkuć, Bartłomiej Kostrubiec, Damian Kubryn, Szymon Laskowski, Michał Szajkowski, Jakub Tilgner, Filip Topolski, Luchak Vladi, opiekun – Tomasz Jurczak
Szkoła Podstawowa Pisarzowice: Mikołaj Ciszek, Hubert Dul, Adam Gabryś, Jakub Potrawski, Szymon Skoczeń, Hubert Trela, Witor Winiarski, Ernest Zarzycki, Kacper Zawiłowicz, opiekun – Sebastian Rudny
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra: Adrian Bręśkiewicz, Ksawery Czapla, Maciej Fułat, Antoni Garlicki, Kajetan Kożuch, Kacper Matusik, Antoni Prus, Tomasz Przychocki, Piotr Rędziński, Oliwier Roszkowiak, Artur Sierosławski, Jakub Wieczorek, Seweryn Zioła, opiekun – Marcin Trela
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze