Szkoła w Marciszowie gościła reprezentacje trzech szkół walczące w finale powiatowym piłki koszykowej 3x3 dziewcząt. Turniej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.
Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Mecz trwał 10 min. Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła reprezentacja szkoły w Marciszowie, trzecie kamiennogórska „jedynka”.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 2 Kamienna Góra – SP Marciszów 3 - 1
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 5 – 6
SP 1 Kamienna Góra – SP Marciszów 3 - 4
Mistrzynie powiatu zagrają w zawodach strefy jeleniogórskiej, które zaplanowane są w listopadzie.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Antonina Mrok, Milena Gonera, Emilia Leśniak, Laura Wnuk, opiekun – Adam Nowak
Skład SP Marciszów: Nikola Litwa, Lena Pisarek, Hanna Różnicka, Julia Wojdyła, opiekun – Marceli Ciesielka
Skład SP 1 Kamienna Góra: Olivia Klimek, Magdalena Lema, Zofia Sawicka, Antonina Olszak, opiekun – Łukasz Przysło
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze