Na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do zawodów przystąpiły tylko dwie drużyny. Rozegrany został więc tylko jeden mecz 2x20 minut. Każda z drużyn miała na boisku 5 zawodniczek w polu oraz bramkarkę.
Wynik spotkania :
SP nr 2 Kamienna Góra – SP Pisarzowice 7 : 0
Zawody wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, która reprezentować będzie powiat na zawodach strefowych wiosną przyszłego roku.
Bramki strzelały: Antonina Mrok– 2, Maja Balcerek– 2, Laura Wnuk– 2, Emilia Leśniak - 1
Skład SP 2 Kamienna Góra: Antonina Mrok, Maja Balcerek, Milena Gonera, Emilia Leśniak, Laura Obrzud, Lena Szemiako, Laura Wnuk, opiekun – Adam Nowak
Skład SP Pisarzowice: Katarzyna Klenowska, Justyna Krzyżak, Karolina Magnucka, Amelia Michałczak, Amelia Olszak, Ingrid Walter, Laura Zarzycka, opiekun – Sebastian Rudny
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze