Reklama

Finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej dziewcząt na Orliku - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów przystąpiły tylko dwie drużyny. Rozegrany został więc tylko jeden mecz 2x20 minut. Każda z drużyn miała na boisku 5 zawodniczek w  polu oraz bramkarkę.

Wynik spotkania :
SP nr 2 Kamienna Góra  – SP Pisarzowice  7 : 0

Zawody wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, która reprezentować będzie powiat na zawodach strefowych wiosną przyszłego roku.

Reklama

Bramki strzelały: Antonina Mrok– 2, Maja Balcerek– 2, Laura Wnuk– 2, Emilia Leśniak - 1

Skład SP 2 Kamienna Góra: Antonina Mrok, Maja Balcerek, Milena Gonera, Emilia Leśniak, Laura Obrzud, Lena Szemiako, Laura Wnuk, opiekun – Adam Nowak

Skład SP Pisarzowice: Katarzyna Klenowska, Justyna Krzyżak, Karolina Magnucka, Amelia Michałczak, Amelia Olszak, Ingrid Walter, Laura Zarzycka, opiekun – Sebastian Rudny
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama