Na hali sportowej w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci w kategorii dziewcząt.
Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół. W turnieju grał każdy z każdym, mecz trwał 3 x 6 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki.
W każdym meczu na boisku występowały 3 zawodniczki w polu oraz bramkarka.
Mistrzem strefy została reprezentacja szkoły w Lubawce. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska „dwójka”. Obie szkoły uzyskały prawo gry w zawodach strefy jeleniogórskiej.
Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Lena Bielak, Kornelia Jóźwiak, Zuzanna Kit, Laura Maik, Lena Rysz, Lili Sabat, Milena Sopata, Laura Wąsowska, opiekun – Danuta Mamak
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Krzeszów 6:1
SP Krzeszów – SP 2 Kam. Góra 0:2
SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 3:3
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze