Reklama

Igrzyska Dzieci – unihokej dziewcząt – zawody powiatowe

Na hali sportowej w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci w kategorii dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech  szkół. W turnieju grał każdy z każdym, mecz trwał 3 x 6 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki.

W każdym meczu na boisku występowały 3 zawodniczki w polu oraz bramkarka.

Mistrzem strefy została reprezentacja szkoły w Lubawce. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska „dwójka”. Obie szkoły uzyskały prawo gry w zawodach strefy jeleniogórskiej.

Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Lena Bielak, Kornelia Jóźwiak, Zuzanna Kit, Laura Maik, Lena Rysz, Lili Sabat, Milena Sopata, Laura Wąsowska, opiekun – Danuta Mamak

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:

SP Lubawka – SP Krzeszów     6:1
SP Krzeszów – SP 2 Kam. Góra 0:2
SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 3:3

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa  Lubawka
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Aktualizacja: 07/10/2024 15:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama