Hala sportowa przy szkole w Lubawce była areną zmagań reprezentacji trzech szkół podstawowych w unihokeju. Dziewczęta walczyły o mistrzostwo strefy jeleniogórskiej.
Rozgrywki zdominowały drużyny z powiatu kamiennogórskiego. Mistrzem strefy zostały uczennice Szkoły Podstawowej z Lubawki. Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, a trzecie dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową w miejscowości Czerna.
Drużyny z Lubawki i Kamiennej Góry zagrają w finale dolnośląskim, który rozegrany zostanie w Lubawce 24 października.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Lubawka – SP Czerna 5:0
SP Lubawka – SP 2 Kamienna Góra 5:0
SP Czerna – SP 2 Kamienna Góra 1:6
Skład SP 2 Kamienna Góra: Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Maja Górecka, Małgorzata Karpowicz, Lena Skoczeń, Weronika Suska, Lena Ziętara, opiekun – Adama Nowak
Skład SP Lubawka: Kaja Bąk, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Kinga Głód, Aleksandra Kalińska, Maja Lamek, Laura Maik, Lena Rysz, Laura Wąsowska, opiekun – Danuta Mamak
Zawody zorganizowała Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w ramach Igrzysk Dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze