Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował finał powiatowy rozgrywek w unihokeju dziewcząt ze szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyły reprezentacje czterech szkół. Zawody rozegrane zostały w hali przy szkole w Lubawce.
Zawody były częścią Igrzysk Dzieci. Dziewczęta walczyły nie tylko o tytuł mistrzyń powiatu, ale również o prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej. Awans wywalczyły mistrzynie i wicemistrzynie powiatu. Mecze trwały 2x6 minut.
Zawody wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła szkoła z Lubawki. Obie drużyny mają prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej. Trzecie miejsce zajęła szkoła z Krzeszowa, czwarte z Pisarzowic.
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Krzeszów 0:1
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 1:2
SP Lubawka – SP Pisarzowice 2:0
SP 2 Kam. Góra – SP Pisarzowice 1:0
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 1:0
SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 1 :0
Skład SP 2 Kamienna Góra: Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Maja Górecka, Małgorzata Karpowicz, Laura Skoczeń, Weronika Suska, Lena Ziętara, opiekun – Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze