Reklama

Finał powiatowy unihokeja dziewcząt - Igrzyska Dzieci.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował finał powiatowy rozgrywek w unihokeju dziewcząt ze szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyły reprezentacje czterech szkół. Zawody rozegrane zostały w hali przy szkole w Lubawce.

Zawody były częścią Igrzysk Dzieci. Dziewczęta walczyły nie tylko o tytuł mistrzyń powiatu, ale również o prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej. Awans wywalczyły mistrzynie i wicemistrzynie powiatu. Mecze trwały 2x6 minut.

Zawody wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła szkoła z Lubawki. Obie drużyny mają prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej. Trzecie miejsce zajęła szkoła z Krzeszowa, czwarte z Pisarzowic.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
       SP Lubawka – SP Krzeszów                0:1
       SP Krzeszów – SP Pisarzowice            1:2
       SP Lubawka – SP Pisarzowice            2:0
       SP 2 Kam. Góra – SP Pisarzowice             1:0
       SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów            1:0
       SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka             1 :0

Skład SP 2 Kamienna Góra: Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Maja Górecka, Małgorzata Karpowicz, Laura Skoczeń, Weronika Suska, Lena Ziętara, opiekun – Adam Nowak

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama