Reprezentacje trzech szkół uczestniczyły dzisiaj (piątek, 18 stycznia) w powiatowym finale Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt. Turniej rozegrany został w Lubawce.
W turnieju wygrała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, która pokonała reprezentację podstawówki z Ptaszkowa (26:10) i Lubawki (22:4). Drugie miejsce zajęła drużyna z Lubawki pokonując Ptaszków 22:15.
Mistrzynie powiatu, drużyna SP 2 Kamienna Góra, będą reprezentować powiat w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład dziewcząt SP 2: Maciejewska, Gogolewska, Zdanowicz, Poźniak, Ziętara; Filip, Gotowt, Dudzik, Jacak, Bogusz, Makowska, Blicharz, opiekun Adam Nowak.
Organizatorem zawodów był MOS Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze