Reklama

Igrzyska Dzieci - powiatowa koszykówka dziewcząt

Reprezentacje trzech szkół uczestniczyły dzisiaj (piątek, 18 stycznia) w powiatowym finale Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt. Turniej rozegrany został w Lubawce.

 

W turnieju wygrała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, która pokonała reprezentację podstawówki z Ptaszkowa (26:10) i Lubawki (22:4). Drugie miejsce zajęła drużyna z Lubawki pokonując Ptaszków 22:15.

Mistrzynie powiatu, drużyna SP 2 Kamienna Góra, będą reprezentować powiat w półfinale strefy jeleniogórskiej.

Skład dziewcząt SP 2: Maciejewska, Gogolewska, Zdanowicz, Poźniak, Ziętara; Filip, Gotowt, Dudzik, Jacak, Bogusz, Makowska, Blicharz, opiekun Adam Nowak.

Organizatorem zawodów był MOS Kamienna Góra.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama