Na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja chłopców w Igrzyskach Dzieci.
W zawodach udział wzięły reprezentacje pięciu szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 8 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, natomiast współorganizatorem Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.
Mistrzem powiatu zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Szkoła reprezentować będzie powiat na finale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Marcel Cyl, Jan Garlicki, Dominik Knap, Piotr Kosiak, Marcel Mitro, Filip Mizieliński, Filip Papierz, Igor Skoneczny, Mikołaj Sobierajski, Leon Ziętara, opiekun – Marcin Trela
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Krzeszów – SP Miszkowice 13 : 0
2. SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 4 : 0
3. SP Miszkowice – SP Lubawka 0 : 9
4. SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 5 : 0
5. SP Krzeszów – SP Lubawka 1 : 1
6. SP 2 Kam. Góra – SP Miszkowice 13 : 0
7. SP Pisarzowice – SP 2 Kam. Góra 1 : 4
8. SP Krzeszów – SP Pisarzowice 1 : 0
9. SP Pisarzowice – SP Miszkowice 9 : 0
10. SP Pisarzowice – SP Lubawka 0 : 1
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa Lubawka
4. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
5. Szkoła Podstawowa Miszkowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze