Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt w Igrzyskach Dzieci.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał dwie połowy po 12 minut. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół.
Zwycięstwo odniosły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Pisarzowic. Obie drużyny zagrają w półfinale strefy. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja szkoły z Lubawki.
Wyniki poszczególnych spotkań :
Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Pisarzowice 16:3
Szkoła Podstawowa Lubawka – Szkoła Podstawowa Pisarzowice 5:6
Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra– Szkoła Podstawowa Lubawka 16:1
Składy :
SP 2 Kamienna Góra: Konstancja Adamczyk, Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Emilia Borowska, Hanna Cebula, Maja Górecka, Felicja Jędrzejek, Gabriela Juszczak, Małgorzata Karpowicz, Blanka Sergiel, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Nadia Urbańska, Lena Ziętara, opiekun – Daniel Gontko
SP Pisarzowice: Maja Adamkiewicz, Nadia Augustyn, Nikola Bodziony, Agata Budzicz, Martyna Granat, Martyna Kołodziej, Nicol Griger, Julia Krzyżak, Laura Kulig, Kaja Łuczywek, Maja Niezgoda, Werenika Piekarczyk, Weronika Więcławek, Oliwia Wodziak, Paulina Zakrzewska, Gloria Zielińska, Estera Zwolenik, opiekun – Sebastian Rudny
SP Lubawka: Kaja Bąk, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Sara Chwastek, Zuzanna Fagasińska, Inka Marciniak, Aleksandra Kalińska, Emilia Kwiatkowska, Laura Maik, Lena Rysz, Milena Sopata, Milena Burkhardt, opiekun – Waldemar Domitrz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze