W dniu 3 listopada 2022 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody sportowe w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze oraz ze Szkoły Podstawowej w Marciszowie. Natomiast u chłopców rywalizowały trzy zespoły: Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa w Marciszowie.
Zwycięstwo w obydwu kategoriach odniosła Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze.
Wyniki spotkań:
Dziewczęta:
SP 2 Kamienna Góra – SP Marciszów 50-0
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa w Marciszowie
Chłopcy:
SP 1 Kamienna Góra – SP 2 Kamienna Góra 0-6
SP 2 Kamienna Góra – SP Marciszów 14-1
SP Marciszów – SP 1 Kamienna Góra 5-6
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie
Awans do zawodów powiatowych uzyskały dziewczęta z SP 2 Kamienna Góra oraz z SP Marciszów. U chłopców awansowali zawodnicy z SP 2 Kamienna Góra oraz z SP 1 Kamienna Góra

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze