W hali sportowej przy szkole w Pisarzowicach rozegrane zostały zawody powiatowe w koszykówce 3 x 3 dziewcząt. Były to zawody zorganizowane dla szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięły reprezentacje sześciu szkół. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 6 minut.
Mistrzyniami powiatu zostały reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Drużyna wywalczyła prawo udziału w zawodach strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Nikola Gwiżdz, Wanessa Łącka, Kornelia Michalec, Wiktoria Wyszyńska, opiekun – Rajmund Gądek
Wyniki:
SP Ptaszków – SP Krzeszów 0 : 1
SP Pisarzowice – SP 2 Kam. Góra 1 : 7
SP Miszkowice – SP Szarocin 1 : 0
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 4 : 0
SP 2 Kam. Góra – SP Miszkowice 9 : 0
SP Szarocin – SP Ptaszków 4 : 0
SP Pisarzowice – SP Miszkowice 3 : 1
SP Szarocin – SP Krzeszów 1 : 3
SP 2 Kam. Góra – SP Ptaszków 6 : 0
SP Miszkowice – SP Krzeszów 0 : 2
SP Pisarzowice – SP Ptaszków 3 : 0
SP 2 Kam. Góra – SP Szarocin 6 : 1
SP Ptaszków – SP Miszkowice 0 : 1
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 5 : 2
SP Szarocin -SP Pisarzowice 0 : 1
Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
4. Szkoła Podstawowa Miszkowice
5. Szkoła Podstawowa Szarocin
6. Szkoła Podstawowa Ptaszków
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze