Reklama

Reprezentacje trzech szkół w finale powiatowym Igrzysk Dzieci w piłce koszykowej dziewcząt.

Reprezentacje trzech szkół walczyły w finale powiatowym Igrzysk Dzieci w piłce koszykowej dziewcząt. MOS Kamienna Góra zorganizował zawody na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Każdy mecz trwał 24 minut (4 kwarty po 6 minut).

Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Drugie miejsce zajęła szkołą z Pisarzowic, a trzecie kamiennogórska „jedynka”.

Mistrzynie powiatu (SP2 Kamienna Góra) zagrają w półfinale strefy jeleniogórskiej.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:

  • SP 2 Kamienna Góra – SP nr 1 Kamienna Góra 49 - 8
  • SP 2 Kamienna Góra – SP Pisarzowice 19 - 2
  • SP Pisarzowice – SP nr 1 Kamienna Góra 8 - 6

Skład SP 2 Kamienna Góra: Konstancja Adamczyk, Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Maja Górecka, Małgorzata Karpowicz, Lena Majerska, Zuzanna Matusik, Liwia Mrówka, Weronika Suska, Lena Ziętara, opiekun – Marcin Trela

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama