Na Sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze rozegrane zostały powiatowe zawody w koszykówce 3x3 dziewcząt ze szkół podstawowych.
Wystartowały cztery drużyny, każdy mecz trwał 8 minut.
Mistrzyniami strefy zostały zawodniczki reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Kamiennej Górze. Drugi miejsce zajęła reprezentacja szkoły w Marciszowie, trzecie dziewczęta z Pisarzowic. Czwarte miejsce wywalczyła reprezentacja kamiennogórskiej „jedynki”.
Mistrzynie powiatu zagrają w zawodach strefy jeleniogórskiej.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 1 : 2
SP Marciszów – SP 2 Kam. Góra 1 : 5
SP Marciszów – SP 1 Kam. Góra 4 : 0
SP 2 Kam. Góra – SP Pisarzowice 1 : 0
SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam Góra 5 : 0
SP Marciszów – SP Pisarzowice 6 : 0
Składy:
SP 2 Kamienna Góra: Laura Bandyk, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Maja Górecka, Weronika Suska, opiekun – Adam Nowak
SP Marciszów: Maja Czerwińska, Paulina Lema, Maja Polak, Irina Witkowska, opiekun – Marceli Ciesielka
SP Pisarzowice: Nadia Augustyn, Nicol Kriger, Berenika Piekarczyk, opiekun – Sebastian Rudny
SP 1 Kamienna Góra: Hanna Baran, Lena Klimek, Alicja Michałczak, Wiktoria Obidowska, Maja Regewicz, opiekun – Łukasz Przysło
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze