Reprezentacje trzech szkół walczyły w finale powiatowym Igrzysk Dzieci w piłce koszykowej dziewcząt. MOS Kamienna Góra zorganizował zawody na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym. Każdy mecz trwał 24 minut (4 kwarty po 6 minut).
Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Drugie miejsce zajęła szkołą z Pisarzowic, a trzecie kamiennogórska „jedynka”.
Mistrzynie powiatu (SP2 Kamienna Góra) zagrają w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Skład SP 2 Kamienna Góra: Konstancja Adamczyk, Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Maja Górecka, Małgorzata Karpowicz, Lena Majerska, Zuzanna Matusik, Liwia Mrówka, Weronika Suska, Lena Ziętara, opiekun – Marcin Trela
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze