Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zarejestrowało sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał przeprowadzony zostanie hybrydowo. W tym roku razem z gminą Kamienna Góra gra Marciszów.
Podobnie jak podczas pandemii CBK szykuje transmisję finału na żywo na facebooku i youtube. Organizatorzy zapowiadają jednak, że będzie można ich odwiedzić w domu kultury w Krzeszowie. - Na miejscu będziecie mieli szansę zobaczyć, jak wygląda nasza praca przed kamerami, dorzucić cegiełkę do orkiestrowej puszki oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji, o których więcej niebawem. - piszą organizatorzy.
Na razie CBK czeka na darczyńców z fantami, które trafią na licytacje podczas finału.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze