Reklama

Hybrydowy WOŚP

Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zarejestrowało sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał przeprowadzony zostanie hybrydowo. W tym roku razem z gminą Kamienna Góra gra Marciszów.

Podobnie jak podczas pandemii CBK szykuje transmisję finału na żywo na facebooku i youtube. Organizatorzy zapowiadają jednak, że będzie można ich odwiedzić w domu kultury w Krzeszowie. - Na miejscu będziecie mieli szansę zobaczyć, jak wygląda nasza praca przed kamerami, dorzucić cegiełkę do orkiestrowej puszki oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji, o których więcej niebawem. - piszą organizatorzy.

Na razie CBK czeka na darczyńców z fantami, które trafią na licytacje podczas finału.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama