Reklama

Hybrydowa sesja - wideo

Dzisiaj (wtorek, 25 sierpnia) odbyła się sesja rady powiatu kamiennogórskiego. Na sali posiedzeń zgromadziła się tylko część radnych, pozostali uczestniczyli w obradach zdalnie.

 

Radni zapoznani zostali m.in. z wykonaniem budżetu powiatu za pierwsze półrocze 2020 roku. Budżet samorządu uchwalony został 17 grudnia 2019 roku, dochody i wydatki ustalone zostały na 47,2 mln zł. Po zmianach, na dzień 30 czerwca, w budżecie zapisane były dochody w wysokości 49,2 mln zł, wydatki 50,4 mln zł. Wykonanie budżetu na koniec pierwszego półrocza to 26,4 mln zł dochodów (54%) i 24 mln zł wydatków (47%).

Radni poznali również informację o nieruchomościach będących własnością powiatu oraz pracach wykonywanych na powiatowych drogach.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama