Przedstawienie w wykonaniu Teatru Hrabi przyciągnęło dzieci i dorosłych do Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Teatr Hrabi jest już doskonale znany na kamiennogórskiej scenie. Grupa ma już swoich stałych widzów. Dzisiaj (niedziela, 24 sierpnia) teatr zaprezentował bajkę Piękna i Bestia. W odegraniu kolejnych ról jak zwykle pomagali mali aktorzy.
Na przedstawienie sprzedano ponad 80 biletów wstępu w cenie 5 zł każdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze