Wczoraj (sobota, 14 kwietnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się kolejny Koncert Miesiąca, jedna ze stałych propozycji Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Tym razem na scenie zaprezentował się Teddy Jr. Holenderski songwriter podróżuje po Europie z koncertami łączącymi muzykę folk z z energią grunge?u lat 90-tych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze