Reklama

Hojni czytelnicy

Znamy wynik zbiórki prowadzonej podczas akcji "Książka od Serca". Zebrane pieniądze policzone zostały w fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

 

"Książka od serca" zorganizowana został w Kamiennej Górze po raz drugi. Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących ogłosiła zbiórkę książek i płyt. Zebrane pozycje trafiły na sprzedaż podczas kiermaszu zorganizowanego na parkingu Kauflandu w połowie grudnia 2018 roku. Tegoroczną nowością był koncert zorganizowany w szkolnej auli. Dochód z koncertu zasilił zbiórkę. 

W tym roku młodzież pod opieką Anny Postawy zebrała 12 221,41 zł. Podczas pierwszej edycji akcji, w 2017 roku, młodzież zebrała 9,5 tys zł.

Reklama

fot. Samorząd Szkolny Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama