Znamy wynik zbiórki prowadzonej podczas akcji "Książka od Serca". Zebrane pieniądze policzone zostały w fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
"Książka od serca" zorganizowana został w Kamiennej Górze po raz drugi. Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących ogłosiła zbiórkę książek i płyt. Zebrane pozycje trafiły na sprzedaż podczas kiermaszu zorganizowanego na parkingu Kauflandu w połowie grudnia 2018 roku. Tegoroczną nowością był koncert zorganizowany w szkolnej auli. Dochód z koncertu zasilił zbiórkę.
W tym roku młodzież pod opieką Anny Postawy zebrała 12 221,41 zł. Podczas pierwszej edycji akcji, w 2017 roku, młodzież zebrała 9,5 tys zł.

fot. Samorząd Szkolny Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze