Do ostatniego gwizdka trwała rywalizacja chłopców reprezentujących powiatowe szkoły ponadgimnazjalne w piłce nożnej. Ostatecznie puchar pierwszy raz od kilku lat trafił do Zespołu Szkół Ogólnokształcących.
W turnieju na szczeblu powiatowym wzięły udział dwie drużyny dziewcząt i cztery chłopców.
Dziewczęta rozegrały dwie połowy po 10 minut. Wygrały zawodniczki z ZSO.
Chłopcy rozegrali łącznie sześć spotkań. Każde trwające po 10 minut. Wygrał pierwszy zespół z ZSO. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z pierwszego zespołu Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Na trzecim miejscu znaleźli się zawodnicy z ZSZiO Ii, a czwarte miejsce przypadło ZSO II.
Wyniki spotkań chłopców
ZSZiO II : ZSO II 3:1
ZSO I : ZSZiO I 3:0
ZSO II : ZSO I 0:3
ZSZiO I : ZSZiO II 3:0
ZSO II : ZSZiO I 0:5
ZSZiO II : ZSO I 1:1
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze