Reklama

Historyczne zwycięstwo (zdjęcia)

Do ostatniego gwizdka trwała rywalizacja chłopców reprezentujących powiatowe szkoły ponadgimnazjalne w piłce nożnej. Ostatecznie puchar pierwszy raz od kilku lat trafił do Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

W turnieju na szczeblu powiatowym wzięły udział dwie drużyny dziewcząt i cztery chłopców.
Dziewczęta rozegrały dwie połowy po 10 minut. Wygrały zawodniczki z ZSO.
Chłopcy rozegrali łącznie sześć spotkań. Każde trwające po 10 minut. Wygrał pierwszy zespół z ZSO. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z pierwszego zespołu Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Na trzecim miejscu znaleźli się zawodnicy z ZSZiO Ii, a czwarte miejsce przypadło ZSO II.
Wyniki spotkań chłopców
ZSZiO II : ZSO II 3:1
ZSO I : ZSZiO I 3:0
ZSO II : ZSO I 0:3
ZSZiO I : ZSZiO II 3:0
ZSO II : ZSZiO I 0:5
ZSZiO II : ZSO I 1:1

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama