Kamiennogórski Urząd Miasta rozpoczyna akcję "Herbatka dla seniora". Nowa oferta skierowana jest do osób w wieku 65+.
Każdy kamiennogórski senior może w wydziale promocji i polityki społecznej w kamiennogórskim ratuszu, pokój 301 w godzinach od 8 do 15:30 otrzymać talon na bezpłatną herbatę. Trzeba przyjść osobiści.
Talony można wykorzystać w: Kawiarni i Galerii ?Lotos? przy ul. Broniewskiego 6 oraz w Restauracji ?Swojak? przy ul. Broniewskiego 18.
Talony trzeba wykorzystać do końca stycznia. Akcja ma być powtarzana w każdym miesiącu, niewykluczone, że w przyszłości dystrybucją talonów zajmą się organizacje zrzeszające seniorów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze