Reklama

Herbatka dla seniora

Kamiennogórski Urząd Miasta rozpoczyna akcję "Herbatka dla seniora". Nowa oferta skierowana jest do osób w wieku 65+.

 

Każdy kamiennogórski senior może w wydziale promocji i polityki społecznej w kamiennogórskim ratuszu, pokój 301 w godzinach od 8 do 15:30 otrzymać talon na bezpłatną herbatę. Trzeba przyjść osobiści.

Talony można wykorzystać w: Kawiarni i Galerii ?Lotos? przy ul. Broniewskiego 6 oraz w Restauracji ?Swojak? przy ul. Broniewskiego 18.

Talony trzeba wykorzystać do końca stycznia. Akcja ma być powtarzana w każdym miesiącu, niewykluczone, że w przyszłości dystrybucją talonów zajmą się organizacje zrzeszające seniorów.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama