Zapraszamy seniorów na herbatę w kamiennogórskich lokalach. Mieszkańcy Kamiennej Góry w wieku 65+ po raz kolejny otrzymają od urzędu miasta karnety ?Herbatka dla seniora?.
Będzie je można wykorzystać w: Kawiarni i Galerii "Lotos" przy ul. Broniewskiego 6 | Restauracji "Swojak" przy ul. Broniewskiego 18 | Piekarni - Cukierni "Guzik" przy placu Grunwaldzkim 3 | Zajeździe "Zachęta" przy ul. Jeleniogórskiej 41 | Barze "Skerco" przy ul. Wolności 15.
Karnety można odebrać w wydziale promocji i polityki społecznej w kamiennogórskim ratuszu, pokój 301 w godzinach od 8 do 15:00. Seniorzy muszą się zgłosić po odbiór osobiście. Każda osoba otrzyma 6 talonów, które będą ważne do 31 grudnia 2020.
Kontakt z wydziałem promocji i polityki społecznej tel. 75 64 55 127.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze