Serdecznie dziękuję za zaufanie którym Państwo mnie obdarzyliście, oddając na mnie głosy w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tych wyborach i skorzystali z demokratycznego prawa tworzenia nowej rzeczywistości.
Gratuluję wybranym w wyborach samorządowych. Życzę im skutecznych działań i trafnych decyzji dla dobra społeczności lokalnych.
Z wyrazami szacunku:
Henryk Kubieniec
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze