W miniony weekend harcerze z 18 Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku "Tacy sami" Hufca ZHP Kamienna Góra, a jednocześnie mieszkańcy DPS w Szarocinie wraz z drużynową i pracowniczką DPS w Szarocinie pwd. Dorotą Dziedzic, wzięli udział w w XXVII Ogólnopolskim Zlocie Drużyn Harcerskich NS w Stemplewie koło Łodzi.
Zlot zorganizowany został przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i Szczep Drużyn Nieprzetartego Szlaku w Świnicach Warckich. Zlot miał fantastycznie przygotowany program: codzienne koncerty, warsztaty artystyczne, ogromne pole namiotowe, sklepik zlotowy, spotkania z artystami, gry terenowe, spotkania ze strzelcami, legionistami, strażakami, przejażdżki konne i motocyklowe, apele, integracja z ponad 300 osobową grupą niepełnosprawnych harcerzy - prawdziwa przygoda!
Drużyna z powiatu kamiennogórskiego była jedną z dwóch najlepiej umundurowanych drużyn (co jest wspólna zasługą Hufca ZHP Kamienna Góra i Dyrekcji DPSu w Szarocinie).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze