W Domu Kultury w Lubawce odbył się Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Kamgór. W tym roku odbyła się dwudziesta trzecia edycja tej imprezy.
Na scenie zaprezentowało się czternaścioro wykonawców, głównie z terenu powiatu kamiennogórskiego. Wśród wykonawców była m.in. 710 drużyna wędrownicza Kedyw z Legnicy. Każdy z wykonawców musiał zaprezentować dwa utwory. Jeden musiał być związany z Bieszczadami, drugi z turystyką lub harcerstwem. Występy oceniało jury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze