W ramach obchodów 730-lecia nadania praw miejskich Lubawce na stadionie w tym mieście rozegrany został mecz piłki nożnej Gmina Lubawka kontra Reszta Świata.
Przedstawiciele Lubawki grali w białych strojach. Na czele drużyny stanęła burmistrz Ewa Kocemba. W drużynie zagrali m.in. samorządowcy i pracownice MGOPS.
Druga drużyna wystąpiła w czarnych strojach. Stworzyli ją młodzi piłkarze Orła i MKS Chełmsko Śląskie oraz policjanci.
Puchar zdobyli czarni, ale dobrze bawiły się obie drużyny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze