Reklama

Halówka LZS

W sobotę (9 marca) rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej LZS piłki halowej dziewcząt do lat 16.

 

Na turnieju w Jeżowie Sudeckim zagrało sześć drużyn, które reprezentowały: powiaty kamiennogórski (LKS Pagaz Krzeszów i ZSP Lubawka), lwówecki (SP 2 Lwówek Śląski i UKS Gigant Lubomierz) oraz jeleniogórski (UKS Orliki Jelenia Góra i SP Jeżów Sudecki).

Turniej rozegrano systemem ?każdy z każdym?. Mistrzem strefy z 13 punktami została drużyna Orliki Jelenia Góra, która uzyskała awans do finału dolnośląskiego. Drugie miejsce zajęły młode piłkarki z Jeżowa Sudeckiego z 10 punktami. Trzecie miejsce przypadło piłkarkom Pagazu Krzeszów.

Reklama

Pamiątkową statuetkę dla najlepszej bramkarki turnieju otrzymała Martyna Motyka z Krzeszowa.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama