W sobotę (9 marca) rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej LZS piłki halowej dziewcząt do lat 16.
Na turnieju w Jeżowie Sudeckim zagrało sześć drużyn, które reprezentowały: powiaty kamiennogórski (LKS Pagaz Krzeszów i ZSP Lubawka), lwówecki (SP 2 Lwówek Śląski i UKS Gigant Lubomierz) oraz jeleniogórski (UKS Orliki Jelenia Góra i SP Jeżów Sudecki).
Turniej rozegrano systemem ?każdy z każdym?. Mistrzem strefy z 13 punktami została drużyna Orliki Jelenia Góra, która uzyskała awans do finału dolnośląskiego. Drugie miejsce zajęły młode piłkarki z Jeżowa Sudeckiego z 10 punktami. Trzecie miejsce przypadło piłkarkom Pagazu Krzeszów.
Pamiątkową statuetkę dla najlepszej bramkarki turnieju otrzymała Martyna Motyka z Krzeszowa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze